*לא כשר

פתוח בשבת

משלוחים

פיצה באילת

חושבים שפיצה לא יכולה להיות ארוחה בריאה?

תחשבו שוב. בכל פיצריה באילת, באשקלון, בעפולה או במבשרת ציון, מציעים את המאכל האלוהי בטעמו עם שלל חומרי גלם איכותיים וערכים בריאותיים.

 

מי אמר שפיצה לא יכולה להיות בריאה? מדובר במאכל שכולל את כל קבוצות המזון העיקריות והחשובות: מוצרי חלב, חלבונים, חיטה וירקות. את כל אלה אפשר לקבל בכל פיצריה באילת, בתל אביב או בירושלים, בלי לוותר על ארוחה נוחה וטעימה. הפיצריות המובילות מגישות פיצות עם המרכיבים הטובים והטריים ביותר עבור הלקוחות שלהן. פיצריות כאלה ידועות בעיקר בזכות מנות הפיצה המותאמות אישית. עם שירות מעולה ומחירים מעולים עוד יותר, כדאי לבקר בפיצריה כזו בכל יום בשבוע, ולהרגיע את התשוקה למאכל האהוב.
 
חשוב לציין שברוב הפיצריות, כמו גם ב
פיצריה באילת, למשל, לא יהיו פיצות מטוגנות. כאלה אפשר למצוא בעיקר בפיצריות מסוימות או בפסטיבלי אוכל. זאת, בעוד שרוב מוצרי המזון המהיר מטוגנים ומכילים רמות גבוהות של שומן רווי ושומן טרנס. זהו אחד המרכיבים העיקריים במזון מהיר שהופכים אותו לממכר ולהרסני לגוף שלנו. לכן, כדאי לבחור לאכול משולש פיצה על פני מנת צ'יפס או עוף מטוגן. בכל זאת, זו האפשרות הבריאה יותר.
 
מזונות מעובדים ידועים כבעלי ערך תזונתי נמוך יותר, משום שהם מתמקדים בכמות גבוהה של שומנים ושל קלוריות. לעומת זאת, ברוב הפיצריות, כמו גם בפיצריה באילת, למשל, מקפידים על הכנת הפיצות ממרכיבים טריים. כך, ניתן ליהנות מפיצות עמוסות בחומרי גלם איכותיים שלא בילו שבועות או חודשים במקפיא.